OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczną w piątek 21 września.

Tego dnia, dzieci zostaną zaproszone do wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki. Nie zabraknie również dmuchanej zjeżdżalni, kolorowych balonów i słodkich niespodzianek. A dzisiaj:

Życzymy wszystkim Przedszkolakom

by ich święto było wyjątkowym czasem,

pełnym radości i uśmiechu, a każdy dzień

spędzony w przedszkolu niech stanie się

wielką, niezapomnianą przygodą;

niech tu spełniają się Wasze marzenia

-i te małe, i te duże.