Powitanie Jesieni w Leśniczówce

Lato odeszło czas na jesień. Przedszkolaki ze „Słoneczka” nową porę roku postanowiły przywitać 20 września w Leśniczówce. Zaopatrzeni w świetne humory wyruszyli w drogę. Las przywitał nas niezwykłymi widokami. Dzieci podziwiały piękne drzewa w jesiennej szacie, słuchały ich szumu. Podczas wycieczki mogły zobaczyć jak wygląda „szkółka leśna”.

Po spacerze wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez wychowawców. następnie udały się na pyszne kiełbaski upieczone na ognisku, które zorganizował dla nas pan leśniczy. Po dużej dawce ruchu na świeżym powietrzu wszystkim dopisywał apetyt. Pobyt w Leśniczówce sprawił dzieciom ogromną frajdę i wzbogacił wiedzę o lesie i ochronie przyrody.