Akcja „Bezpieczny Przedszkolak”

W dniu 01.10.2018r do naszego przedszkola przybyli przedstawiciele Komendy Policji w Toruniu. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z zasadami ruchu drogowego oraz nauka bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Policjanci rozmawiali z dziećmi o zachowaniu bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych. Podczas wizyty policjanci mówili o bezpieczeństwie dzieci w domu, stosowaniu ograniczonego zaufania w kontaktach z obcą osobą, przypominali numery alarmowe do służb ratunkowych. Dzieci otrzymały od zaproszonych gości drobne upominki.  Następnie na dzieci czekały kolejne niespodzianki- samochody oraz psy policyjne.

Dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapoznania się z artykułem o naszych przedszkolakach na stronie:

http://torun.wyborcza.pl/torun/5,48723,23994421.html?disableRedirects=true